Vibratör Nedir, Nasıl Kullanılır, Nereden Alınır, Zararları?

Yayınlanma Tarihi: Ekleyen:

Vibratör ne? ya da vibratör ne demek? soruları, çok sayıda kişi tarafından sıklıkla yöneltilmektedir. 1800’lü senelerde hanımlarda görülen bazı ağrıların azalmasına yardımcı olması için titreşim veren ve minik bir motora haiz olan bir buluş geliştirildi. Organik olarak ki o zamandan bu zamana o hastalık hala baş göstermiyor fakat bazı yaramaz hanımlar bunu farklı bir fakat için kullanmaya başlayınca çok farklı bir yöne çekilmiş artık. Aslına bakılırsa hem yalnız hanımlar için son aşama zevkli dakikalar yaşatan bir ürün.

Vibratör Nedir, Nasıl Kullanılır, Nereden Alınır, Zararları?

Ek olarak bu ürünü evli olan çiftlerin kullanması ilişkilerine ayrı bir renk ve coşku katmaktadır. Kısacası vibratör hanımların mastürbasyon aracıdır. Denetim kumandası ya da düğmesi ile titreşim ayarlayabilir, peşinden keyifli dakika yaşayabilirsiniz.

Vibratör Nasıl Kullanılır?

Vibratörlere cinsel oyuncuklarda denebilir. Fazlaca dayanıklı olduğundan uzun süreler süresince kullanılması mümkündür. Vibratör alırken dikkatli olmanızda yarar var. Bazı vibratör çeşitlerinde ise hem titreşimli bununla beraber titreşimsiz kullanabilirsiniz. Sizin tercihinize bağlı bir konum.

[reklam id=1]

Vibratör kullanma aslen oldukça basittir. Vibratörün ilk kullanımından önce ılık bir su ile temizlemeniz iyi olacaktır. Bu temizleme işleminden derhal sonrasında vibratörü cinsel bölgeye yavaş bir halde yerleştirip ileri geri hareketlerle kullanabilirsiniz.

Vibratörün cinsel organınız içinde daha rahat hareket etmesi için kayganlaştırıcı jellerden yararlanabilirsiniz. Arkasından vibratörü aşağı yukarı şekilde ovalamaya başlayın.

Vibratör Nedir, Nasıl Kullanılır, Nereden Alınır, Zararları? 1

Vibratör Nereden Alınır?

Vibratör kelimesi adını titreşim aleti olan titreşim aletinden almış olduğunu bilinmektedir. Vibratör günümüzde titreşimli erotik aygıt olarak tanımlanmaktadır. Vibratörler günümüzde çok çeşitlenmiş olup, kullananların zevk ve tercihlerine göre değişiklik gösterebilmektedir. Vibratör çeşitleri içinde maksimum tercih edilen modellerin başlangıcında ise oynar başlı vibratörler gelmektedir. Çok sayıda hanımın cinsel yaşamında mutsuz olması nedeniyle geliştirilen vibratörler cinsel doygunluk noktasında hanımların beklentilerini çok karşılamaktadır.

Vibratör nereden alınır? Sorusuna karşın ise, birçok sex ürünleri satan dükkan olduğu gibi internet siteleri aracılığı ile de satın alınması mümkündür Realisttik vibratörleri tercih etmeniz önerilir. Çünkü realisttik vibratörler öteki plastik maddeli vibratörlere göre çok daha yumuşak bir malzemeden üretilmiştir. Şarjlı modellerden çok pilli modelleri tercih etmeye özen gösterin. Seçeceğiniz vibratörün basit temizlenebilir olması şarttır.

Bakire vibratörünün iki önemli özelliği vardır. Bu özellikleri taşımayan fakat çoğu sex shopta ‘’bakire vibratörü’’ diye satılan sex oyuncaklarına saygınlık etmeyiniz. Boyu ve kalınlığı fark etmeksizin, herhangi bakire vibratörü penis görünümünde olmamalıdır. Çünkü penis şeklinde olan vibratörün aşırı tahrik olunan anlarda içeri girmesi ve bekâreti bozması yüksek ihtimaldir.

Vibratör Nedir, Nasıl Kullanılır, Nereden Alınır, Zararları? 3

Kızlık zarının vajina girişinin 4-5 santimetre uzağında yer almış olduğunu hesaba katarsak, boyu 8-9 santimetre. Olan mini vibratörlerin bile kızlık zarını yırtma ihtimali vardır. Hatta A.B.D’de vibratör kullanan hanımlar arasında meydana getirilen bir anketin neticelerine bakılırsa, bakire olmayan hanımların bile %58’i vibratörü bir tek klitoris orgazmı için kullanıyor.

Vibratör Zararları Nelerdir?

Ülkemizde belirli bir sosyo-ekonomik seviyede olan hanımların önemli kısmı vibratör kullanarak orgazm yaşamaktalar. Meydana getirilen bilimsel araştırmalar, devamlı vibratörle doygunluk olmanın klitorisin duyarsızlaşmasına neden olabileceğini göstermekte. Bir tek ürkü yapmanızı gerektirecek bir durumda yok.

Çünkü çok uzun seneler bir tek ve bir tek vibratör ile doygunluk olan hanımlar için bu konum geçerli ve her hanımda aynı etkiyi yapmayabiliyor. Kendi kendinize veya partneriniz yardımıyla (kocanız ya da sevgiliniz) klitorisi ihtarlayın. Bazı mastürbasyonlarınızda vibratörü bir tek klitoral orgazm için kullanın(sürtünme yöntemiyle orgazm olmayı deneyin). Her cinsel ilişkinizde kendinizi vibratör kullanmaya şartlamayın. Adamın, vibratörün boyu ve kalınlığı sebebiyle yetersizlik hissetmesine izin vermeyin. Vibratör dâhil tüm sex oyuncaklarının ilişkinizi tüketmesine izin vermeyin

Yorumlarınızı Bekliyoruz