Vajinaya İlk Giriş Pozisyonları, Vajinaya İlk Girişte Hissedilenler Nelerdir? Vajinaya İlk Giriş Nasıl Olmalı?

Yayınlanma Tarihi: Ekleyen:

Kızlık zarı hanımların %90’ından fazlasında nispeten ince ve elastik bir mukoza parçası yapısındadır. Hanımın kendisini tümüyle hazır hissettiği durumlarda “ön sevişmeyle” bölgede kâfi ıslaklık sağlandığında, insanoğlunun de yumuşak davranması ve zorlayıcı hareketlerden kaçınması durumunda hanım kızlık zarının yırtılması esnasında ağrı hissetmez, ya da çok azca bir ağrı hisseder.

Vajinaya İlk Giriş Pozisyonları, Vajinaya İlk Girişte Hissedilenler Nelerdir? Vajinaya İlk Giriş Nasıl Olmalı? 1

İlk cinsel ilişki deneyiminde, kadınlarda kan görülmemesi gibi durumlarda farklı sonuçlar ortaya atılabilir. Özellikle de halk arasında “ bakire değil” gibi düşünceler direkt olarak ortaya atılabilmektedir. Bu çok büyük bir yanlıştır, zira her kadının anatomik yapısı birbirinden değişiktir. Bu durumda 100 kızdan birinde rastlanabilir.

Bazı hanımlarda da kızlık zarının damarlanması zayıf olduğundan zar yırtılmasına karşın kanama gerçekleşmeyebilir. Bu sebeple de vajinaya ilk giriş nasıl olur ya da vajinaya ilk girişte kanama olur mu? Gibi birbirinden farklı sorular da ortaya atılmaktadır.

[reklam id=1]

Vajinaya İlk Girişte Hissedilenler Nelerdir?

İlk cinsel ilişkiye girildiği süre Kadınlık organı açılırken bazı küçük çatlaklar doğar bu geçicidir. Çatlaklar genel olarak idrar deliği değil makata bakan deliğinin alt kısmındaki Parlak ıslak gergin bölgededir. Burası ıslak parlak ufak bir yedir. Çatlamalar burada kaynaklanır. İlk cinsel ilişkilerde, Kızların çoğunda işeme, çiş yaparken, idrar yaparken yanma olur. Bu normaldir. Ucu çok korunmasızdır.

Vajinaya İlk Giriş Pozisyonları, Vajinaya İlk Girişte Hissedilenler Nelerdir? Vajinaya İlk Giriş Nasıl Olmalı? 2

Penis girdiğinde içeri tahriş olur, olabilir. İdrar deliği de Penisin giriş çıkışında oynar. Hanım bünyesi ilk kere bir adam organı kabul ediyordur. Sürtünmeden dolayı burası incinir. Süre içinde İdrar deliği bu duruma alışmaya baslar ve hastalık duymamaya alışır. Bir tek adamın istediği soğuk bir ilişkide. Hanım içinde bir tek rahatsız edici bir et parçası hisseder.

Her hanım her cinsel birliktelikte boşalabilmelidir sadece her birliktelikte orgazm olmak zorunluluğu yoktur. Bununla beraber orgazm yaşanır ya da yaşanmaz. Orgazmın yaşanmaması o ilişkiden haz alınmadığı, doygunluk olunmadığı anlamına gelmez.

Vajinaya İlk Giriş Nasıl Olmalıdır?

İki tarafın da cinsel ilişkiye tamamen hazır olması gerekir. Sarılma, çiftlerin öpüşmesi, birbirileri ile romantik bir sohbet etmesi ve bu gibi ortamlar çiftlerin kendilerini çok daha iyi bir şekilde sevişmeye hazırlanmasını sağlamaktadır. Vajinaya ilk giriş pozisyonu için kesin bir pozisyon olmasa da, erkeğin kadının üstünde olduğu ve bacaklarını aralayarak penisi içerisine alması en uygun pozisyon olmaktadır.

Vajinaya ilk giriş anı sonrasında orgazma veya boşalmaya odaklanmayın. Sex sırasındaki keyfinize odaklanın. İlk seferde heyecandan orgazm ya da ereksiyon olamamak oldukça sık karşılaşılan bir durumdur. O yüzden kendinize ve birbirinize yüklenmeyin, rahat olun. Ne olursa olsun bilgi edinin.

Vajinaya İlk Giriş Pozisyonları, Vajinaya İlk Girişte Hissedilenler Nelerdir? Vajinaya İlk Giriş Nasıl Olmalı? 3

Cinsel organlar, cinsel tepki döngüsü, cinsel bozukluklar, cinsel yolla bulaşan hastalıklar… Hepsi sizi korkutmasın organik. Kimi zaman enfeksiyonlar emare vermez. Dikkatsizlik etmeyin, ne olursa olsun iki tarafın da rızasının olması ve hazır olması, ek olarak korunmak önemli.

Tüm sağlıklı hanımlar boşalma kabiliyetine haizdir. Kısaca hanımların içinde bu şekilde bir kabiliyet vardır fakat bazı sebeplerden dolayı bu konum sekteye uğratılabilir. Genel olarak bakılmış olduğunda bazı hanımların boşalma ile ilgili problemler yaşadığı görülür.

Şu demek oluyor ki hem hanımlar hem erkekler, bununla beraber cemaat, cinsel mevzularla ile ilgili bazı ön yargılara ve yanlış anlamalara haizdir. Bu durumun cinsel sorunlara yol açtığı bilinmektedir. Bu sebeple de kadınların ve erkeklerin, sevişmeye sürekli olarak kendisini hazırlaması da oldukça önemlidir.

Yorumlarınızı Bekliyoruz