Vajina Beyazlatma

Yayınlanma Tarihi: Ekleyen:

Çoğu fert vajinal, koltuk altı ve yüz bölgesinde oluşan kararmalardan yakınmaktadır. Bu bölgelerde yaşanmış olan kararmalar görsel anlamda hiç hoş olmayan bir görünüme niçin olur. Başlangıçta hafifçe olan bu kararmalar pek ciddiye alınmasa da vakit içinde daha da koyulaşarak can sıkıcı bir hal alabilmektedir.

Vajina Beyazlatma 2

Özellikle bölgeye uygulanan ağda ya da epilasyon kararmaların başlıca nedenlerindendir. Bütün bunların yanı sıra çok sayıda kadın, vajina beyazlatma nedir? Sorusunu da sıklıkla yöneltmeye devam etmektedir.

Kişilerin cinsel hayatları, vücutlarındaki birçok bölge ile bütünleşik bir şekilde olmaktadır. Bu bölgelerde sağlık bilgisi kadar, güzel duyu de çok büyük bir ehemmiyet taşımaktadır. Partnerlerinin cinsel organlarının güzel duyu görünmesi erkekler için çok önemlidir.

Ruhsal ve fizyolojik sorunlara niçin olabilen şekil ve görünüm bozuklukları; ferdin kendine olan itimadını azaltmakta ve cinsellikten gerektiği şeklinde keyif almasını engellemektedir. Oysa bazı problemleri ortadan kaldırmak görünmüş olduğundan çok bayağı bir şeydir.

Güzel duyu açıdan da hoş görünmeyen vajina kararması için bitkisel yöntemler yürütmek en şu demek oluyor ki eğer sonuç alınmazsa öteki yöntemlere başvurun diye öneriyoruz. Dediğimiz şeklinde bunun için ameliyatlar kremler ve özel ilaçlar bulunsa da siz bitkisel yolla kendi evinizde önce çare aramalısınız. Vajina beyazlatma ameliyatı, muhakkak bu konuda bilgili doktorlar tarafından yapılmalıdır. Basit gibi görünmesine karşın, son zamanlarda büyük bir ilgi görmesi sebebi ile de son derece kapsamlı bir şekilde araştırılması gereken bir ameliyat olmaktadır.

Dış genital alana ‘vulva’ adı verilmektedir. Vulva süre içinde yaşa ve hormonal değişimlere bağlı olarak esmerleşebilir. Buradaki esmerleşmedeki ana hormon estrojendir.  Estrojen hormonu açısından varlıklı vulva dokusu, güneş ışınlarının UV tesiri altında koyulaşmaktadır. Gebelik derhal daha derhal sonrasında da bu bölge kararmaları kalıcı olmaktadır.

Vajina Beyazlatma 3

Özellikle esmer tenlilerde bu konum daha belirgindir. Ek olarak bazı kişilerde genetik yatkınlık da söz mevzusu olabilir. Kimi zaman de genital bölge epilasyonu amacıyla meydana getirilen lazer uygulamaları daha ondan sonra da genital bölgede renk artışı ortaya çıkabilmektedir.

Vajina beyazlatma işlemi, oldukça kolay bir şekilde halledilmekte olup kişiler belirli bir süre sonra sosyal hayatlarına da geri dönebilmektedir. Fizyolojik olarak herhangi bir mesele ortaya çıkmaz. Gene de, dış genital bölgedeki (vulva) istenmeyen renk artışı ve koyuluk kişilerde bazı ruhsal sorunlara niçin olabilir.  İşte bu tür durumlarda lazer ile yüz güldürücü sonucalar almak mümkündür. Lazer ile meydana getirilen renk açma tedavileri averaj olarak 15-20 dakika devam eder.

İşlem öncesi lokal anestezi etkili krem kullanılması ağrı hissini ortadan kaldıracaktır. Genel anestezi ihtiyacı bulunmamaktadır. Lazerle renk açma işlemi için genel olarak tek seans yeterlidir. Bazı durumlarda birden çok uygulama lüzumlu olabilir. İşlem bir hayli ağrısızdır. İşlemden derhal daha sonrasında fert işinin başına dönebilir. Kimi süre hafifçe düzeyde su toplanması da olabilir.

Vajina Beyazlatma

Daha ondan sonrasında cilt kendiliğinden soyularak dökülecek ve alttan daha canlı, açık renkli, parlak bir cilt dokusu çıkacaktır. Yenilenen deri dokusu daha sağlıklı, dolgun ve parlak görünümde olacaktır.

Genital bölge ağartma, beyazlatma amacıyla bazı kremler, kimyasal Peeling gayeli asit içerikli solüsyonlar da bazı merkezler tarafınca denenmektedir. Vajina beyazlatma işlemi yaptırmak isteyen çok sayıda kişi bulunmaktadır. Bu sebeple de internet üzerinde yer alan vajina beyazlatma videosu izlemek, işlem hakkında fikir sahibi olunmasına ve aynı zamanda kişilerin akıllarındaki soru işaretlerini gidermesi konusunda da bir hayli yardımcı olabilmektedir.

Yorumlarınızı Bekliyoruz