Sevişme Teknikleri

Yayınlanma Tarihi: Ekleyen:

Cinsellik hem kadınların, hem erkeklerin hayatlarında önemli rol oynar. Her iki cins için de mutluluğun olmazsa olmazı cinsellik, çoğu evliliğin temelinde de önemlidir. Evli çiftlerin büyük kısmı, cinsel hayatlarına göre mutluluklarının değiştiğini dile getirmiştir.

Daha canlı ve daha mutlu bir cinsel yaşam için cinsel ilişki şekilleri sevişme teknikleri konusunu kısaca araştırdık. İşte elde ettiğimiz sonuçlar…

Sevişme Teknikleri

Doyurucu ve zevkli bir cinsel birliktelik için ilk aşama, doğru bir sevişmedir. Farklı sevişme tekniklerini uygulayarak uzun tutulan ön sevişme, çoğu zaman cinsel birleşmeden daha doyurucudur. Bu nedenle kesinlikle atlanmaması gereken bir aşamadır.

Zevkli ve doyurucu bir ön sevişme için özel sevişme teknikleri resimli anlatım olarak verilmiştir. Partneriniz ve kendi zevkinize göre bu tekniklerden seçiminizi yapabilirsiniz.

Zevkli bir ön sevişme için sevişirken yapılması gerekenler kısaca şu şekildedir…

  • Dokunun: Birbirinize, vücudunuza mutlaka dokunun. Parmak uçları, avuç içleri ile partnerinizin vücuduna dokunup en fazla zevk aldığı noktaları keşfedin.
  • Göz göze gelin: Partnerinizi okşarken gözlerine bakmayı unutmayın. Gözlerinizle onu ne kadar istediğinizi belli edin.
  • Kokusunu ve tadını alın: Her bireyin kendine özel kokusu ve tadı vardır. Ön sevişme sırasında partnerinizin kokusunu duyup tadını almanız ve aynı şeyi ondan da istemeniz ilişkinizin daha da tutkulu olmasını sağlayacaktır.
  • Öpüşün: Uzun uzun ve isteğinizi belli edecek şekilde öpüşün. Erkek olsun kadın olsun, her iki cins için de öpüşme çok önemlidir. Bu önemli aşamayı kesinlikle atlamayın. Dudaklar, boyun, yanak, ense ve daha fazla zevk alınacak bütün bölgelere küçük öpücükler kondurun.
  • Konuşun: Ön sevişme sırasında partnerinizle konuşun. Hafif ses tonunda ondan neler istediğinizi ve kendisine yapmak istediklerinizi anlatın. Konuştuklarınızı mutlaka sevişme sırasında uygulayın.

Sevişme Teknikleri 1

  • Sınırları kaldırın: Normal hayatınızda belki sınırlarınız vardır, ancak yatakta, cinsel hayatınızda bu sınırların olmaması gerekir. Sınırları tamamen ortadan kaldırın ve partnerinizin duymak istediği sözleri söyleyin. Özellikle erkekler yatakta kendilerini arzulayan sözler duymak ister.
  • İç çamaşırı seçimi önemli: İç çamaşırı denilince genelde kadınların iç çamaşırları akla gelse de erkeklerin de iç çamaşırları önemlidir. Kadınlar da partnerlerine istedikleri iç çamaşırları hakkında bilgi vermeli ya da hediye olarak kendisinde görmek istediğiniz iç çamaşırlarını alabilirsiniz.

Sevişme teknikleri olarak da bilinen yukarıdaki maddeler, ön sevişmenin daha zevkli hale gelmesini sağlar. Bu maddelere dikkat ederek daha zevkli ve daha renkli bir cinsel hayatınız olabilir.

Cinsel birleşmeden çok, ön sevişmenin daha zevkli ve doyurucu olduğu bilinir. Süresini istediğiniz kadar uzatabileceğiniz bu ön sevişme sırasında hem kendi isteğiniz hem de partnerinizin isteklerini yerini getirmeye özen gösterin. Sağlıklı bir ilişkinin temelinde cinsel mutluluk önemli rol oynar. Bunun için de cinsellikte sınırları ortadan kaldırın ve tamamen kendiniz ve partnerinizin isteklerine uyun.

Sevişme Teknikleri 3

Cinsel ilişki sırasında yapılması gerekenler kadar yapılmaması gerekenler de önemlidir. Her şeyden önce cinsel birliktelik sırasında kendiniz kadar partneriniz için de bir şeyler yapmanız gerektiğini unutmayın. Her iki tarafın da hoşuna gidecek teknikler uygulanmalı, hoşunuza gitmeyen bir şey olduğunda partnerinize söylemeli ve siz de hoşuna gitmeyen şeyleri partnerinize yapmamalısınız. İsteklerinizi göz önüne alıp yatak odanızı hareketlendirecek her tür tekniği uygulayabilirsiniz.

Cinsel ilişki şekilleri sevişme teknikleri resimli anlatımları da mevcuttur. Bu resimli anlatımlarda daha detaylı şekilde teknikleri öğrenebilir, gerekli yerlerde partnerinize de uyarılarda bulunabilirsiniz.

Yorumlarınızı Bekliyoruz