Sertleşmeye Kesin Çözüm

Yayınlanma Tarihi: Ekleyen:

Erkeklerin cinsel hayatını adeta baltalayan sertleşememe problemi, son derece yaygın görülen bir durumdur. Erkekler için bir hayli can sıkıcı bir problem olan sertleşememe problemi, kendilerine olan özgüvenlerini de yerle bir etmektedir. bu durumda uygulanacak olan tedavilerin yanı sıra, kişilerin ruhsal ve psikolojik anlamda da kendilerini geliştirmeleri bir hayli büyük bir öneme sahip olmaktadır.

Sertleşmeye Kesin Çözüm

Tıp dünyasında çok sayıda yöntem olmasına karşın, birçok kişiye sertleşmeye çözüm bitkisel ürünler ile de sağlanmaktadır. bu gibi sebeplerden dolayı da, kişilerin hangi tedavi yöntemini uygulayacakları öncelikle bir uzman tarafından yapılan testler sonucunda yine bir uzman kontrolünde yapılması son derece büyük bir öneme sahiptir.

Son yıllarda ise sertleşmeye kesin çözüm keçiboynuzu olarak da söylenmektedir. Keçiboynuzu tüketimi, erkeklerdeki sertleşme probleminde oldukça etkili bitkisel çözümlerden birisidir. Erkeklerde sertleşme sorunu; iktidarsızlık, ereksiyon problemi, empotans yâda erekti disfonksiyon şeklinde isimlerle de anılmaktadır.

[reklam id=1]

Öncelikle bir adamın sertleşme sorunu yaşaması hem eş tarafınca bununla beraber adam tarafınca ne olursa olsun abartılmamalıdır.  Penise gereğinden fazla anlam yüklemeyip, sakin bir biçimde tedavi için çare aramak omuzlardaki yükü hafifletecektir.  çağıl bilimde öteki cinsel işlev bozukluklarında olduğu şeklinde erekti disfonksiyon (sertleşme problemlerinde) de cinsel terapiler eşli olarak yürütülmektedir.

Öteki taraftan sertleşme problemleri derhal her insanın yaşam deliğinin bir kısmında yaşanılabilmektedir. Probleminin minimum 3 ay, hatta 6 aydan daha uzun sürmesi durumunda tedavi için hekime başvurulması önemlidir.

Sertleşmeye Kesin Çözüm 2

Sertleşmeye kesin çözüm bitkisel yöntemler uygulamadan önce, kişilerin muhakkak bir uzmana danışması da son derece önemlidir. Kulaktan dolma bilgiler ile uygulanan tedaviler hiç yanıt vermemek ile birlikte çok daha problemleri de beraberinde getirebilmektedir. Doğru ve kalıcı bir tedavi için probleminin uzman öncelikle bir ürolog doktor (bevliyeci) tarafınca değerlendirilmesi gerekir.

Meydana getirilen ürolojik değerlendirmenin arkasından fizyolojik (organik) bir sorun veya hastalık var ise öncelikle onun tedavisi yapılmalıdır. Meydana getirilen ürolojik muayene, testler ve değerlendirmeler kati olarak bu ayırıcı tanının sağlanmasında kâfi olacaktır.

Bazı durumlarda erkeklerdeki cinsel isteksizlik problemi da sertleşme problemi şeklinde anlaşılabilir. Bu durumda öncelikle ayırıcı tanı iyi yapılmalıdır. Erkeklerdeki sertleşme problemi (iktidarsızlık) tedavisi sabır ve süre isteyen bir süreçtir.  Terapistin verdiği egzersiz ve ev ödevlerinin dikkatli bir şekilde yapılması, terapistle kurulacak itimat duygusu ve sağlıklı bildirişim yardımıyla bu problem rahatça çözüme kavuşturulabilecektir.

50 yaş üzeri adamların yarısı, 65 yaş üstü adamların %60-70’i sertleşme problemi yaşamaktadır. Birçok sebebi ve tedavi yöntemi olan sertleşme sorununda, ilaç tedavileri, penise enjeksiyon tedavisi ve cerrahi tedavilere ihtiyaç duyulmaktadır. Fakat bu tedavilerin uygulanmasında kendine özgü yan etkilerinin olması sebebiyle yüz kızartıcı neticeler alınamamaktadır.

Sertleşmeye Kesin Çözüm 3

Sertleşmeye çözüm için kullanılan şok dalga tedavisi uzun senelerdir ürolojide böbrek taşlarını kırmada kullanılmaktadır. Şok dalga tedavisi toplam 12 seanslık bir uygulamadır. Tedavi devri 3 aşamalıdır. Bir hasta toplamda 12 seanslık tedavi alır. Her bir seans süresi averaj 15 dakikadır. Hassas bir organ olduğu için, penis ucuna son derece hafif bir şok dalgası verilmekte olup bu sebeple de işlem öncesinde ve sonrasında herhangi bir ağrı yaşanmaz.

İlaçsız bir tedavi yöntemidir. Bildirilmiş yan tesiri yoktur. Son derece kısa bir süre içerisinde ve ayakta uygulanması sebebi ile de kişiler işlem sonrasında günlük hayatlarına direkt olarak dönebilmektedir. Basit ve bir o kadar da kısa bir süre içerisinde tamamlandığı için de kişilerin günlük yaşamlarını engellememektedir.

Yorumlarınızı Bekliyoruz