Sertleşmeye Bitkisel Çözüm

Yayınlanma Tarihi: Ekleyen:

Sertleşme olarak tabir edilen mesele cinsel ilişkiyi sürdürecek düzeyde örneğin vajina girişin sağlanacağı kadar olmayan o denli fazla yumuşamış ya da cinsel ilişki tamamlanmadan derhal yumuşamaya başlamasıyla birlikte vajen artık girememesi sertleşme problemi olarak tanımlanır.

Sertleşmeye Bitkisel Çözüm

Sertleşme ilişki başlamadan gerçekleşmeyebilir ya da birlikteliğin herhangi bir yerinde sertleşme olmayabilir. Sertleşme problemi için herhangi sıra durmuş bulunmamaktadır. Fakat cinsel ilişki süresince sertliği koruyamama problemi olarak tarif edilen durumdur. Sertleşmeye kesin çözüm bitkisel olarak da sunulabildiği gibi, uzmanlar tarafından farklı tedavi yöntemleri de sunulmaktadır.

Sertleşme çeşit nedenlerle stres, gündelik yaşam, yaşanmış olan vakalar benzer biçimde ya da tamamıyla başka nedenlerden dolayı süre süre sertleşme problemi görülebilir. Her adamın başına gelebileceği şeklinde 1 kere sertleşme problemi yaşayan kişiler sertleşme hastalığı olarak kabul edilmesi doğru olmaz.

[reklam id=1]

Erkekler kişilik özelliklerinden meydana gelen yapılarından dolayı bu problemi çok fazla gözlerinde büyütebilmektedir. Bir kez sertleşme problemi yaşayan fert öteki sertleşme zemini için ortamda hazırlamış oluyorlar. Bu çok olağan, düzgüsel vakadır.

Buna bu gözle bakmak gerekir. Diyelim ki üst üste sertleşme problemleri devam ediyor süre problem olduğuna kanaat getirip doktora başvurmanız gerekir. Fakat 1-2 sefer sertleşme problemi düzgüsel düzeyde olduğundan dolayı bundan dolayı kendinizi yıpratmanıza gerek kalmamıştır.

Sertleşmeye Bitkisel Çözüm 1

Sertleşme sorununa bitkisel çözüm için birbirinden farklı yöntemler de söz konusudur. Yaşla bu sorun artar bir tek yaşlanmanın mutlak sonucu değildir. Toplumsal, ruhsal ve bedensel yaşam ciddi negatif etkileri olabilir. Türkiye de 40 yaş üzeri adamların %69’u bu problemi kısmen ya da tamamen yaşamaktadır. Genel nüfusta bu oran %10-20 miktarındadır.

Sertleşmeye bitkisel çözüm Maranki tarafından da incelenmekte ve bu konuda en çok keçiboynuzu önerilmektedir. Keçiboynuzu, iktidarsızlıkta çok etkilidir. Ortalama yarım litre suyu kaynattıktan ondan sonra 6-7 keçiboynuzunu küçük minik kırarak kaynayan suyun içine atın. Ağzı kapalı olarak hafifçe ateşte 3 dakika kaynatın. Daha sonrasında ocağın altını kapatın ve 20 dk. Dinlendirin.

Ondan sonra kaşıkla keçiboynuzu parçalarını sudan çıkarın. Elde edilmiş su soğuduktan hemen sonra yarısını aç karnına, öteki yarısını da akşam uyumadan önce bir su bardağı içiniz. Daha sonraki aylarda ise süre süre uygulayınız.

Sertleşme problemi, hem adam bununla birlikte partneri olan hanım için negatif etkilere haizdir. Kimi erkekler için organik bir konum gibi karşılanan sertleşme problemi, özellikle de yaşı genç olan erkekler için depresyon sebebi dahi olabilmektedir. Fakat sertleşme problemi tedavi edilebilen bir esenlik problemidir. Fakat sertleşmenin esas sebebi çoğu vakit fizyolojik faktörlerden meydana gelmektedir.

Sertleşmeye Bitkisel Çözüm 3

kadife fasulyesi, tıpkı bakla gibi, L-dopa bileşeni içermektedir. Hatta kadife fasulyesinin L-dopa içinde ne olduğu, baklanın ihtiva ettiği L-dopa miktarından çok daha fazladır. Bundan dolayı, kadife fasulyesi sertleşme problemi için organik bir şifa kaynağı olabilmektedir.

Adamların kokulara verdiği tepkileri baz alınarak bir araştırma yapılmış ve adamların cinsel organlarına ölçüm aygıtı bağlanarak tarçın kokusu koklatıldığında, cinsel organlarına daha çok oranda kan akımının olduğu belirlenmiştir. Bundan dolayı da tarçının sertleşme problemine iyi geldiği düşünülmektedir.

Erkeklerde sertleşmeye bitkisel çözüm kapsamında zencefil de oldukça önemli bir konuma sahiptir. Bazı bilim insanoğlunun yaptığı çalışmalara bakılırsa, zencefil özünün sperm sayısını artırdığı ve hareketliliğini önemli ölçüde desteklediği tespit edilmiştir.

Bundan dolayı da zencefil, sertleşme problemlerine iyi gelmekte ve giderilmesine yardımcı olmaktadır. Yabani yulaf ile beslenen damızlık adam atların, daha canlı ve verimli olduğu kabul edilmektedir. Efedrin adı verilen bir bileşen içeren ebegümecinin, ihtiva etmiş olduğu bu bileşen yardımıyla, ihtarcı özelliklere haizdir.

Yorumlarınızı Bekliyoruz