İbrahim Saraçoğlu Kolay Hamile Kalmanın Yolları

Yayınlanma Tarihi: Ekleyen:

Her hanımefendin hayalidir evlenip çocuk sahibi olmak. Hanım doğuştan gelen bazı genlerden dolayı anaç bir yapıya haizdir. Devamlı birine bağlanıp, onun için bir şeyler yapmak ister. Bundan dolayı hanım hayata slm söylediğinde içinde büyüdüğü aileyi benimser, ona sadık kalır ve ailesine güçlü bağlarla bağlanır. Daha ondan sonrasında olgunlaşıp yaşamını devam ettireceği ve üremesi için bir eş ister.

Eşi için de büyük fedakârlıklar yapar. Daha sonra içgüdüsel olarak anne olmak ister. Artık bir bebek dünyaya getirip ona da bağlanıp, onun için de çabalamak ister. Fakat anne olmak kimi süre bazı hanımlar için çok da basit değildir. Çünkü anne olabilmek için çok sayıda koşulun sağlanması gereklidir. Bu koşulların sorumlusu ise hem adam bununla birlikte hanımdır.

Adam ve kadının çocuk sahibi olabilmesi için fizyolojik olarak üreme sistemlerinin muntazam çalışıyor olması gerekmektedir. Bunun yanı sıra her iki tarafta da bir problem olmasa dahi kimi vakit üreme gerçekleşememektedir. Buna neden olan faktörler çok fazladır.

İbrahim Saraçoğlu hamile kalma kürü ise, bu konuda çok sayıda kadın tarafından sıklıkla kullanılmaktadır. Bu konuda yapılabilecek ilk kür için gerekli olan malzemeler ise şu şekildedir;

  • 1 litre dinlenmiş su
  • 15-16 adet kuru incir

İbrahim Saraçoğlu hamile kalmak için hazırlamış olduğu bu kürü uygulamak için öncelikle kaynamış olan bir litre su içerisine incirler ilave edilir. Yaklaşık 20 dakika kadar daha kaynamaya bırakılan incirli su, süre sonunda altı kapatıldıktan sonra dinlenmeye alınır.

İbrahim Saraçoğlu Kolay Hamile Kalmanın Yolları 3

Karışım ılıdıktan sonra ise gün içerisinde üç defa olacak şekilde aç karnına tüketilebilir. 7 gün uyguladıktan sonra bir hafta kadar ara verin ve daha sonra 1 hafta daha uygulayın. 21 günden fazla uygulanması önerilmemektedir. Aynı zamanda her gün taze olarak bu kürün hazırlanması gerekmektedir.

Gebe kalabilmek her evli çiftin en özel ve kırılgan hayalidir. Evin içerisinde koşuşturan minnacık ayaklar anne veya baba diye seslenen tatlı bir dil. Kim bu özel duygudan tamamlanmamış kalmak ister ki? Aşkın en güzel meyvesi olan bir bebek yetiştiğinde ailede ailesine haiz çıkacak bir birey ya da yaşlılıkta hal hatır soracak bir ses için eğer eğer olmazsa olmazdır bir bebek.

Yumuk yumuk elleri mis şeklinde kokusuyla evin neşesidir bebekler. Tüm aile üstüne titrer. Hele ki yeni konuştuğunda çoğumuz onu dinlemek ister. İşte bu şekilde güzel bir duygudur. Bebekler her evin altıntopu desek hiç abartma olmaz bence. Konum bu şekilde olunca hepimiz annelik ve babalık duygusunu tatmak ister. Fakat kimi zaman yukarıda bahsettiğimiz çeşitli nedenlerden meydana gelen sıhhat durumlarından dolayı aileler bebek sahibi olamayabilmektedir.

İbrahim Saraçoğlu Kolay Hamile Kalmanın Yolları 2

Çeşitli sıhhat kuruluşlarına başvurarak tedavi yöntemlerini uygulasalar da kimi süre gene de sonuç alınamamaktadır. Bu şeklinde durumlarda alternatif tıptan yararlanılarak İbrahim Saraçoğlu hamile kalmak için bitkiler ile hazırladığı tedavi yöntemlerine başvurulabilir. Hamile kalmak için bitkisel tedavi olarak çeşitli bitkilerin tüketilmesi yoluna başvurulur.

Son zamanlarda oldukça fazla sayıda kişi tarafından uygulanan İbrahim Saraçoğlu soğan kürü hamilelik için son derece etkili olmaktadır. Bunun için gerekli olan malzemeler ise şu şekildedir;

  • 2 bardak dinlenmiş su
  • 1 adet orta boy soğan

Bir tencere içerisine dinlenmiş klorsuz su alınır ve kaynatılır. Kaynayan suyun içerisine, 4-5 parçaya bölünen kabukları temizlenmiş olan soğan da ilave edilir ve bir beş dakika kadar daha kaynatılır.

İbrahim Saraçoğlu Kolay Hamile Kalmanın Yolları

Ilıdıktan sonra süzülen su, sabah ve akşam olmak üzere aç karnına içilir. 15 gün boyunca içilmesi önerilen bu kürün, her defasında taze olarak hazırlanması da son derece önemlidir.

Yorumlarınızı Bekliyoruz