G Noktası Nasıl Uyarılır, Nerededir, G Noktası İçin İdeal Pozisyon Hangisidir?

Yayınlanma Tarihi: Ekleyen:

Hanımların zevk noktalarını keşfetmek, cinsellikten daha çok tatmin olmanızı sağlar. Yatakta mutluysanız, bu yüksek enerji yaşamınızın öteki alanlarına yansır; mutlu ve güçlü hissedersiniz. Bu kapsamda ise, oldukça fazla sayıda kişi tarafından G noktası ne demek ya da G noktası nedir? soruları da yöneltilmektedir. Öğrenmeye ilk başlangıçta, kadınların G noktasından başlayabilirsiniz; bu hem size hem eşinize zevk verecektir. Hanım cinsel organının en duyarlı bölgesi G noktasıdır.

G Noktası Nasıl Uyarılır, Nerededir, G Noktası İçin İdeal Pozisyon Hangisidir? 1

Aslına bakarsak insanoğlu, bunun varlığından habersizdir ve farkına varana kadar yüksek zevkten yoksun bırakılırlar. G noktası, orgazm olmaya katkısı açısından, erkeklerde penis başına benzetilebilir; yoğun sinir dokuları vardır ve hassastır. G noktası resim ile birlikte, özellikle de erkekler partnerlerinin G noktasını rahat bir şekilde bulabilir.

G noktası, her hanımda farklı yerde bulunabilir. Kimi süre vajina girişinden birazcık ileride, kimi vakit vajina çeperinden içeride olabilir. Şu demek oluyor ki, araştırma ve alıştırma G noktasını bulmak için gereklidir.

[reklam id=1]

G Noktası Nerededir?

G noktası bulma, son derece büyük bir öneme sahip olmaktadır. Vajina duvarını parmağınızla dokunarak incelerken o bölgenin elinize daha farklı geldiğini hissedebilirsiniz. İşaret parmağınız ve orta parmağınız vajinaya girerken başparmağınız da dışarıdan pubis kemiğinin üzerinde olmalıdır. Yukarıya doğru bastırarak veya parmağınızla birini çağırır benzer biçimde “gel” işareti yaparak.

Bu sırada başparmağınızla vajinadaki parmaklar içinde idrar yolu ve G noktasını sıkıştıracaksınız. Mesaneniz boşken idrar yapma isteği olursa duraksamayın. İdrar yapma isteği hem doğru yolda olduğunuzun göstergesidir bununla birlikte bir süre hemen sonra geçecektir. G noktası enjeksiyonu oldukça önemlidir.

G Noktası Nasıl Uyarılır, Nerededir, G Noktası İçin İdeal Pozisyon Hangisidir? 2

Vajina duvarındaki öteki alanlardan daha farklı bir his duyduğunuz bölgeyi araştırmanız gerekmektedir. Daha önce hiç tatmadığınız bir his de olabilir bu. Bu aşamada ihtarı daha da arttırarak devam ettirin. Böylelikle cinsel ilişki süresi çok daha keyifli geçerken, çiftler de karşılıklı olarak birbirlerini çok daha rahat bir şekilde tatmin edebilmektedir.

G Noktası İçin İdeal Pozisyon Hangisidir?

Cinsel ilişkiye girmeden önce, ön sevişme ile birlikte kadınların G noktasının uyarılması çok daha büyük bir haz duygusunun alınmasına yol açmaktadır.  Aynı zamanda cinsel ilişkinin de çok daha rahat bir şekilde geçmesine yarayacak sıvı da, G noktasının uyarılması ile ortaya çıkmaktadır.

Sizinle mutlu olan hanım, yeni sevişmeler için sabırsızlanacaktır. Hanımlar için orgazm olarak hakikaten değerlidir çünkü erkeklere bakılırsa çok daha zor gerçekleşir. Yalnız, mükemmel bir ön sevişme, G noktasına masaj ile orgazm olmak kolaylaşır; hanım size minnettar kalır.

Noktasının uyarılmasını sağlayan birbirinden farklı ve bir o kadar da etkili olan çok sayıda cinsel ilişki pozisyonu da söz konusudur.

G Noktası Nasıl Uyarılır, Nerededir, G Noktası İçin İdeal Pozisyon Hangisidir? 3

Bayanın partnerinin kucağına ata biner şekilde oturması ile birleşmenin sağlandığı pozisyondur. Penisi derinlemesine içine alması ve G noktasına teması ile orgazmın sağlanmasıdır. Erkek bacaklarını uzatacak şekilde oturur ve kadın da, ters bir şekilde erkeğin üzerine oturur.

Bu pozisyonda yapılan cinsel ilişki, kadınların G noktasını uyarma konusunda oldukça etkilidir. Birleşme sağlandıktan daha sonra insanın penisinin G noktasına temasıyla orgazm sağlanmaktadır. Doggy pozisyonu domalma olarak malum bir pozisyondur. Bu pozisyonda partnerin eğri ve kavisli penisi G noktasını bulma da çok etkilidir.

G noktasının bulunması çiftin beraberce gerçekleştirebileceği bir durumdur. G noktası pozisyonları ile kadının G noktası bulunabilir ve orgazmı zirvede yaşanabilir.

Yorumlarınızı Bekliyoruz