Bebek Ürünleri

Yayınlanma Tarihi: Ekleyen:

Aileye yeni katılacak olan birey, beraberinde bazı değişiklikleri de getirir. Bu değişikliklerin başında evde alınacak önlemler gelir. Yeni doğduklarında her hangi bir sıkıntıları olmayan bebekler,ayaklandıklarında güvenliklerini tehlikeye sokan bazı hareketleri olabilir.

Bebek Ürünleri 1

Zaman zaman yaşanan ev kazalarından bebeklerinizi korumak için kullanmanız gereken bebek güvenlik ürünleri ve bebeğinizin kişisel bakımı için gerekli olan bebek bakım ürünleri hakkında kısa bilgileri konumuzun devamında bulabilirsiniz.

Yenidoğan bebeklerin bakımı özeldir. Kullanılan temizlik ve bakım ürünlerinin seçiminde mutlaka aylarına göre ve bebeğin ihtiyacına göre seçim yapılmalıdır. Bebeklerin kişisel bakım ve temizlikleri için ihtiyaç duyulan bakım ürünleri; bebek şampuanı, bebek yağı, bebek kremi, bebek güneş kremi, bebek vücut kremi, bebek pişik kremi, bebek kulak temizleme çubuğu, bebek sabunlarıdır.

Bu krem ve şampuanlar bebeklerin genel temizliği ve bakımı için gereken temel ürünlerdir. Bakım ürünlerinin yanında bebek tarağı, bebek tırnak makası, bebek kulak temizleme çubuğu, biberon ve emzik temizleyicisi de bebeklerin özel ihtiyaçlarını karşılamak için gereken önemli ürünlerdendir.

Bebeklerin kişisel bakımları için kullanacağınız ürünlerin seçiminde kalitesinden emin olduğunuz markaların ürünlerinden yana tercihinizi kullanmalısınız. Bu konuda internet üzerinden araştırma yaparken sıkça karşımıza çıkan ve kullanan annelerin yorumlarına göre sebamed bebek ürünleri tercih edilebilebilir. Markanın ürünlerini online mağazasından ya da internet üzerinden satış yapan diğer mağazalardan temin edebilirsiniz. Genelde paket şeklinde olan bu ürünlerin satın alımında tek tek olmasındansa paket olarak satın alınması idealdir.

Bebek Ürünleri 2

Bebeklerin kişisel bakım ve temizliklerinin yanı sıra biraz hareketlendiklerinde evin içinde güvenlerinin sağlanması için de bebek güvenlik ürünlerine ihtiyaç duyulacaktır. Bu güvenlik ürünleri özellikle ev içinde bazı özel alanlara bebeklerin ulaşamaması ya da ulaşsa bile zarar görmemesi için özel olarak tasarlanmış ürünlerdir. Şimdi kısaca bu ürünlere göz atalım.

  • Bebek Yatak Korkuluğu: Bebeklerin uyku sırasında düşmelerini önlemek için yatak kenarına konumlandırılan özel ürünlerdir. Yine uyku sırasında bebeğin başını çarpma ihtimaline karşılık yatak korkulukları sert malzemeden yapılmayan olmayan ürünler tercih edilmelidir.
  • Bebek Priz Koruyucuları: Biraz ayaklanan ve keşfe başlayan bebekler evin her yerini öğrenmek isterler. Bu öğrenme aşamasında elektrik prizleri de keşif için tercihleri olacaktır. Farklı priz koruyucuları ile bebeklerin ellerini bu deliklere sokması engellenebilir.
  • Bebek Pencere Kilidi ve Bebek Kapı Stoperi: Pence ve kapılar, bebekler için oyun alanı olabilir. Tehlikeli oyunlarını engellemek için açılmalarını engelleyecek bu ürünleri kullanabilirsiniz.
  • Bebek Köşe Koruyucuları: Ayaklanan bebeklerin en fazla yaşadığı kazalar, masa köşelerine başlarını çarpmalarıdır. Bu tür bir sorun ile karşılaşmamak için masa köşelerine ve diğer sivri bölgelere koruyucular yerleştirilmelidir.

Bebek Ürünleri 3

  • Bebek Fırın Kilidi ve Bebek Buzdolabı Kilidi: Bebeklerin fırın ve buzdolabı kapılarını açamamaları için kilit kullanılmalıdır.
  • Bebek Çekmece Kilidi ve Bebek Dolap Kilidi: Keşfe meraklı bebeklerin en çok hoşuna giden oyunlar arasında çekmece ve dolapları karıştırmak olduğunu unutmayın. Bu oyunu önlemek için bebek kilitlerini Güvenilir markaların bebek güvenlik ürünlerini online satış yapan bebek ürünlerin mağazalarından satın alabilirsiniz. Bu alanda e bebek ürünleri, tercih edilebilir.

Yorumlarınızı Bekliyoruz